دریــچــه ای به داســـتان و نــقــــد
برداشت از مطالب این سایت بدون درج وبلاگ «دریچه ای به داستان و نقد» غیر اخلاقی و غیرقانونی است و پیگرد قانونی دارد.
                                                        
درباره وبلاگ

فرحناز علیزاده
نویسنده مجموعه داستان«سر سبیل هایت را نجو» نشر مروارید بهار 96
مدرس داستان نویسی دوره مقدماتی و پیشرفته در فرهنگسرای ملل؛خانه فرهنگ عظیمی(روزهای چهارشنبه هر هفته) . منطقه 1. به مدت دو سال/ برقراری نشست های نقد و معرفی کتاب در کتابخانه عظیمی
برپایی نشست های نقد و معرفی کتاب در منطقه3 . کتابخانه دکتر علی شریعتی. و فرهنگسرای رسانه هر 15 روز یکبار
دبیر کانون داستان امروز ملل در فرهنگسرای ملل. بوستان قیطریه. 96
مدرس عناصر داستان نویسی در فرهنگسرای امید. روزهای 5 شنبه هر هفته. همراه با ارائه مدرک برای هر ترم و چاپ داستان دوستان درماهنامه( مدت 2 سال)
نویسنده مجموعه داستان «آقای قاضی چه حکمی می‏دهید؟» نشر گل آذین سال 91
مجموعه داستان مکاشفه‏ چاپ اول مهر 92، نشر قطره/چاپ دوم دی 92
رتبه دوم نقد در جشنواره اصفهان
مدرس کارگاه داستان نویسی در فرهنگسرای و برگزاری نشست های نقد کتاب(به مدت6 سال)
مدرس کارگاه داستان و مکاتب ادبی در فرهنگسرای خاوران به مدت 3 سال
مدرس انواع نقد ادبی(نقد سنتی، فرمالیسم، روان شناسی، جامعه شناسی، ساختارگرایی ...) در فرهنگسرای خاوران
مدرس عناصر داستان در فرهنگسرای امید (قسمت آموزش )
برقراری نشست های نقد ادبی در خانه کتاب و فرهنگسرای فردوس، اخلاق، آفتاب، خاوران و... در سال 93
برگزاریبیش از ده ها نشست نقددر خانه کتاب
چاپ مقاله ی روان شناسی از فروید تا لاکان در کتاب عیار نقد(خانه کتاب) سال 1388
چاپ مقاله ساختارگرایی در کتاب عیار نقد (خانه کتاب) سال 1389
رتبه دوم مسابقه داستانی نویسندگان جوان کانون ادبیات ایران
برگزیده داستانی در جشنواره زاهدان
برگزیده داستانی در جشنواره بانه
رتبه دوم داستانی در فرهنگسرای اشراق
مدرس کلاس داستان نویسی پژوهشگاه دانش آموزان رشد سال 88
داور جشنواره هدی در سال 88
منتقد کتب دشت سوزان ، رولفو / تنهایی پر هیاهو،بهومیل هرابال، و....... در سرای اهل قلم
اجرای متعدد برنامه رادیویی : نقد کتاب.درباب زنانه نویسی/ نقد روان شناختی فروید و...
داور افتخاری داستان های چراغ مطالعه در سال 89
داور داستان های مسابقه طرح ترافیک/ سال 89
مدرس مکاتب ادبی عناصر داستان در فرهنگسرای خاوران در سال 89/90
داور مرحله دوم درجشنوراه لیراو سال90
مدرس کارگاه روزنه ای به کتاب و برگزاری نقدکتاب در فرهنگسرای اخلاق 90
بحث و بررسی مسائل گوناگون ادبی و نقدی در برنامه باغ آینه سال 90
برگزیده ی جشنواره نقد با مقاله« زنان در انتظار» در سال 90
داور جشنواره لیراو در سال 90
داور جشنواره ادبی هفت اقلیم در سال 91
دانش آموخته دوره 24 جلسه ای نقد ادبی شهر کتاب/ دکتر امیر علی نجومیان
دانش آموخته جلسات آشنایی با میشل فوکو و عقایدش( 12 جلسه) در شهر کتاب سال 90
دانش آموخته جلسات ( 12 جلسه) نظریه روایت در شهر کتاب، استاد نجومیان، سال 91
دانش آموخته دوره سه ساله نقد ادبی در کانون اندیشه جوان و دارنده مدرک و امتیاز برتر دانشجویی در این دوره
دانش آموخته دوره های حوزه هنری آرژانتین(رمان مدرن و پست مدرن)(دکتر حسین پاینده)
دانش آموخته دوره های نشانه شناسی ساختارگرا ( شهر کتاب، دکتر حسین پاینده)

مدیر وبلاگ : فرحـــــناز علـــــیزاده
پیوندهای روزانه
آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
فرحناز علیزاده تاکید کرد: کتاب حتی اگر برای ۱۰ سال پیش هم باشد باز معرف تو است و سعی می‌کنم کاری منتشر کنم که تا سال‌های بعد هم بتوانم پشت کارهایم بایستم.

فرحناز علیزاده (نویسنده) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره آخرین کارهایش گفت: مجموعه داستان «سرسبیل‌هایت را نجو» آخرین کار منتشر از من بود که بهار ۹۶ در نمایشگاه کتاب عرضه شد. این اثر بازخود خوبی هم داشت و بسیاری از دوستان نظر مثبتی نسبت به این مجموعه داستان داشتند. در حال حاضر هم مشغول نوشتن یک رمان و یک اثر پژوهشی تحقیقی درباره ژانرها و مکاتب ادبی هستم. نگارش رمان که تقریبا به اتمام رسید و در حال بازنویسی آن هستم. کار پژوهشی نیز درواقع خروجی تدریس من از مباحثی پیرامون ژانرها و مکاتب ادبی خواهد بود که قصد دارم در قالب یک کتاب منتشر شود.

این نویسنده ادامه داد: نام رمان که تا آخرین لحظه تغییر کند ولی دغدغه اصلی‌ام در این رمان هویت‌یابی آدم‌ها است در جامعه‌ای که زندگی می‌کنند یا در بستر خانواده‌ای رشد می‌کنند. این مباحث را در رمان جدیدم بیان می‌کنم منتها باز هم محدود به زبان به یک مرد شده‌ام و می‌خواهم برای آخرین بار روای مرد را تجربه کنم تا مجدد به مجموعه داستان با راویان متعدد بازگردم. درون‌مایه داستان هم این است که چگونه یک جامعه یا بستر خانواده و اجتماعی می‌تواند کل زندگی یک فرد را دربربگیرد تا جایی که او هرچه تلاش و تقلا بکند نمی‌تواند از این پیش‌زمینه‌ها و پیش‌نویس‌های ذهنی جدا شود. با این حال در انتهای رمان من این تلنگر و حرکت در شخصیت اصلی داستان اتفاق می‌افتد.

او سپس با اشاره به تجربه تدریسش درباره راویان متعدد، بیان کرد: موضوع دیگری که تازه در دست گرفته‌ام و ابتدای راه است؛ ادامه استفاده از راویان متعدد است که پیش‌تر هم به آن توجه داشته‌ام. چند وقتی است که در کتابخانه‌ عظیمی نیزدرباره روایان متعدد تدریس می‌کنم که مثلا یک واقعه و اتفاق را از زبان روایان مختلف روایت کنیم و از نگاه‌های مختلف به یک اتفاق بپردازم.

علیزاده یادآور شد: معمولا خیلی سریع به سراغ چاپ و انتشار داستان و رمانم نمی‌روم. نگارش همین اثر هم به تمام رسیده و دو بار بازنویسی شده ولی سعی دارم اثر را با دقت بیشتری منتشر کنم و احتمالا اصلا سال آینده اثر را به ناشر تحویل بدهم. البته یکی دو ناشر از قبل صحبت کرده‌‌اند که اگر مجموعه داستان یا رمانی داری برای ما کنار بگذار ولی خودم اولا هنوز منتظر بازخورد مجموعه داستان «سرسبیل‌هایت را نجو» هستم و هم اینکه می‌خواهم رمان قوام پیدا کند و از دید خود من اینقدر رضایت‌بخش باشد که اگر ۵ سال بعد گفتند تو این کار را منتشر کرده‌ای بهانه نیاورم که این اثر ۵ سال پیش نوشته شده است و مربوط به آن زمان من است. از دید من کتاب حتی اگر برای ۱۰ سال پیش هم باشد باز معرف تو است و سعی می‌کنم کاری منتشر کنم که تا سال‌های بعد هم بتوانم پشت کارهایم بایستم.

این نویسنده همچنین در روزهای چهارشنبه در کتابخانه عظیمی (میدان قدس، پایانه خط تجریش) کلاس های آموزش  برای بانوان ( ساعت 3 تا 5) و حلقه ادبی را برای عموم دوستان ساعت ( 5 تا 7)   برگزار می‌کند.

http://www.ilna.ir/

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نشست نقد و بررسی کتاب «عکس سلفی مرده» روز شنبه ۲۷ آبان در کتابخانه امیرکبیر برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، نشست نقد و بررسی کتاب «عکس سلفی با مُرده» روز شنبه ۲۷ آبان در کتابخانه امیرکبیر برگزار می‌شود.

این نشست از جمله ویژه برنامه‌های هفته کتاب است که در کتابخانه امیرکبیر برگزار می شوند.

مجموعه داستان «عکس سلفی با مرده» نوشته غلامحسین دهقان است که چندی پیش توسط نشر نیماژ منتشر شده است. این کتاب، حاوی ۸ داستان کوتاه با عناوین عکس سلفی با مرده، کلاغ، توت‌های نارس، اسکلت کاغذی، سایه باز، مجسمه گچی، فهرست مجنون و این سنگ قبر است.

نشست نقد و بررسی این کتاب روز شنبه ۲۷ آبان از ساعت ۱۶ تا ۱۷:۳۰ در کتابخانه امیرکبیر واقع در بوستان قیطریه برگزار می‌شود.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
مجموعه داستان «سر سبیل‌هایت را نجو» روز پنجشنبه ۲ آذر با حضور جمعی از منتقدان ادبی مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، نشست نقد و بررسی مجموعه داستان «سر سبیل هایت را نجو» نوشته فرحناز علیزاده روز پنجشنبه ۲ آذر برگزار خواهد شد.

در این برنامه شهلا آبنوس، سیروس نفیسی و خسرو عباسی خودلان به عنوان منتقد حضور داشته و در کنار نویسنده اثر، درباره این کتاب سخنرانی می‌کنند.

نشست نقد و بررسی این مجموعه داستان روز پنجشنبه دوم آذر از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در کرج، مهرشهر، بلوار شهرداری، خیابان ۲۰۰، شماره ۳۶۳ برگزار می‌شود.

Image result for ‫مجموعه داستان سر سبیل هایت را نجو‬‎

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
 نقد و بررسی مجموعه داستان «باجی» نوشته نعمت مرادی روز سه شنبه ۳۰ آبان در فرهنگسرای رسانه برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، نشست نقد و بررسی مجموعه داستان «باجی» نوشته نعمت مرادی روز سه شنبه ۳۰ آبان در فرهنگسرای رسانه و فضای مجازی برگزار می‌شود.

این مجموعه داستان با ۱۲ داستان کوتاه، چندی پیش توسط نشر هشت به چاپ رسید. داستان‌های این کتاب، بومی هستند و سرنوشت مردم یک روستا را به تصویر می‌کشند که در آن‌ها خرافات، اعتقادات و باورهای مردم ده، با فضای واقع گرا و فراواقع گرا روایت شده اند.

نشست نقد و بررسی این کتاب با حضور و سخنرانی فرحناز علیزاده، جلیل شاملو به عنوان منتقد و نویسنده اثر همراه خواهد بود.

این برنامه روز سه شنبه ۳۰ آبان از ساعت ۱۶ در فرهنگسرای رسانه واقع در خیابان پاسداران، خیابان گل نبی، خیابان شهید ناطق نوری، میدان قبا برگزار می شود.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سلام  نشست های ادبی و رایگان آبان ماه.
 امید که دوستان به فراخور وقت شان همراهمان باشند.
یکشنبه. 21 آبان. نقد و بررسی کتاب « مای ما. نوشته فاطیما فاطری» ساعت:30 4  تا 6. کتابخانه شریعتی.( بالاتر از میدان سیدخندان. خیابان شریعتی. پارک کوروش. کتابخانه شریعتی)


چهارشنبه. 24 آبان. نقد و بررسی کتاب« جوالدوز شیطان؛ نوشته محمد اسعدی» ساعت 5 تا 7. کتابخانه عظیمی. ( میدان قدس.کوچه مهنا 1. کتابخانه)


شنبه. 27 آبان. نقد کتاب« عکس سلفی با مُرده/ نوشته غلامحسین دهقان» فرهنگسرای ملل. ساعت 4 تا 6/ بزرگراه صدر. بلوار قیطریه. پارک قیطریه. سالن کنفرانس فرهنگسرای ملل


پنج شنبه. 25 آبان. نقد و بررسی کتاب« جهنم به انتخاب خودم. نوشته اسماعیل زرعی»  کرج. ساعت 4 تا 6/  آدرس : کرج . مهرویلا . میدان معلم . ساختمان معلم . طبقه دوم . موسسه فانوس ادب البرز


سه شنبه 30  آبان. نقد و بررسی کتاب«باجی. نوشته نعمت مرادی» فرهنگسرای رسانه. ساعت 4 تا 6. پاسدارن. خیابان گل نبی. خیابان ناطق نوری. میدان قبا. فرهنگسرای رسانه 
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
روزنامه همدلی            تاریخ 13/8 /96
یادداشتی درباره مجموعه داستان « سر سیبل هایت را نجو» اثر فرحناز علیزاده
نسرین قربانی
مجموعه از ۱۴ داستان کوتاه تشکیل شده که مفهوم کلی تمام داستان‌ها به احساس گناه، انزجار از خود و البته از دیگران و اجتماعی که در آن زندگی می‌کنند، همچنین ترس و دلهره و خالی شدن از درون، با چاشنی تخیل، به‌کار گرفته شده است.
داستان اول، «بادکنک چروکیده»، از زبان راوی دوم شخص بیان می‌کند. خواننده از همان سطر اول نگرانی و بی‌قراری راوی را مثل پتکی توی ملاجش حس می‌کند:«مسیری که هم ترافیک کمتری داشته باشد، هم میان‌بر خوبی باشد.» راوی می‌گریزد؛ از خودش، از اجتماع و انسان‌هایی که به‌نحوی در شکل‌گیری سرنوشتی که نمی‌خواهد. نویسنده به زیبایی و ظرافت، بدون اینکه اشاره‌ای به ازدواج سفید داشته باشد، به واقعیتی اشاره می‌کند که در اجتماع وجود دارد. مرد که به احتمال خیلی زیاد متاهل هم باید باشد، از موقعیتی می‌گریزد که خود او هم در آن دخیل بوده و حالا زن را تهدید می‌کند:«کسی نفهمه. قبل از اینکه کسی بو ببره و گندش در بیاد.» و سرانجام پایان نقاط مشترکی که حالا مرد ادعا می‌کند از ابتدا هم نبوده. نویسنده، به‌زیبایی، از بین بردن جنین را به اعلامیه‌های فوتی ربط داده که انگار ردیف شده‌اند روی دیوار تا احساس گناه، ندامت و سرانجام نفرتی عمیق را در زن از وجود مرد و یا مردانی که به‌شکلی در سرنوشت امروز او دخیل بوده‌اند را نشان می‌دهد. زن از موجود زنده درونش رها شده اما از خودش نه. داستان دوم، «سه پله‌ آخر»، نیاز به دوست داشتن و دوست داشته شدن امری است اجتناب‌ناپذیر و در این میان، اگر وجود عشقی واقعی، سترون باقی بماند، به‌ناچار انسان ذهنش را به تخیل عادت می‌دهد؛ تا جایی که دیگر فرق میان واقعیت و تخیل را گم می‌کند و این شروع همه مصیبت‌های بعدی است. راوی «سه پله آخر»، دقیقاً به این درد عظیم مبتلا شده است. این سه پله می‌تواند آخرین بخش از جایگاه ذهنی باشد که پس از آن، دری را که به سمت بیرون و شاید پرتگاه باز می‌شود، می‌گشاید و درست همان‌جاست که از شر تخیلات ذهنی آسوده گشته و به واقعیت‌هایی که روزی چشم روی آن‌ها بسته بود، پناه می‌برد. زن داستان به سراشیبی میانسالی افتاده و با این حال، وجودش آکنده از حسرتی است به نام دوست داشته شدن و این همه شاید ارمغانی است از زندگی ناکام خانواده که بیزاری و احساس گناه را در راوی تقویت کرده است. گاه تخیلات ما چنان پرسرعت و قوی‌تر از ذهن‌مان حرکت می‌کنند، که گمان می‌کنیم از زمان جا مانده‌ایم. کلمات را آن‌چنان در ذهن‌مان مرتب می‌کنیم که می‌خواهیم باشند. بنابراین به دام کلمات و ترکیب‌های تازه‌ای می‌افتیم که معنایی برایشان نداریم. سومین داستان مجموعه، «کدام یک مرده‌تریم»، یک مونولوگ است؛ گفت‌وگوی یک‌طرفه مردی که اگرچه ما صدای دوم را نمی‌شنویم اما از روی جواب‌ها می‌توانیم گفته‌های نفردوم را هم حدس بزنیم و البته این خاصیت داستان‌های مونولوگ یا تک‌صدایی است. مَثَلی است که می‌گوید: ترس برادر مرگ است. مرد مثل پرنده‌ای گرفتار در قفس، خودش را به در و دیوار می‌کوبد تا به شخص مقابل بفهماند بی‌گناه است و مجبور شده از خودش دفاع کند در مقابل نامردی‌ای که در حق او شده است. آدم‌های فرودست و وامانده اجتماع که به طمع زندگی مطلوبی که شاید سرنوشت، عمری از آن‌ها دریغ کرده است، تن به هر ریسکی می‌دهند و سر آخر مثل تفاله‌ای دور ریخته می‌شوند و زنجیر سیفون روزگار، آن‌ها را به قعر زمین می‌کشاند. طوری که دیگر همان اندک نشانی که روی زمین از آن‌ها بوده، پاک شده و از بین می‌رود. در صفحه ۲۲ نویسنده به‌زیبایی، تیزی چاقو را به «تیزی زنجونی» تشبیه کرده بدون اینکه اشاره کند زنجان شهر چاقوست. مرد می‌داند کشته و حالا باید آن شود که با دیگری شده و با این حال، برای رهایی، آسمان و ریسمان می‌بافد. اما هرچه تلاش بیشتری می‌کند، به همان نسبت در باتلاقی به نام مرگ فرو می‌رود؛ اگرچه به ظاهر زنده است. هفتمین داستان که برگرفته از نام کتاب هم است، همان مفهوم کلی کتاب را در بر دارد. جویدن ناخن و یا سر سبیل زمانی اتفاق می‌افتد که شخص از دل‌شوره، ترس و اضطرابی نهانی رنج می‌برد. اما از مفاهیم کلی کتاب که بگذریم، از نظر چاپ، کتاب دارای اشتباهاتی است؛ ازجمله زمان برخی افعال و یا نام دو داستان، که فهرست و صفحه‌های بعدی یکسان نیست. به‌طور مثال، در داستان لبخند قدیمی به اشتباه «لبخند نریمی» چاپ شده است که از صفحه بعد، نام داستان می‌زنی، نه به اشتباه چاپ شده است که امیدوارم در چاپ بعدی تصحیح شود اما این همه، چیزی از جذابیت یک کتاب خوب کم نمی‌کند و دوستان را به مطالعه این کتاب توصیه می‌کنم.
«سر سبیل‌هایت را نجو»؛ نشر مروارید، بهار ۱۳۹۶
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
 

نوشته : فرحناز علیزاده

نهضت سورئالیسم جنبشی ادبی است که پس از جنگ جهانی اول،حوالی سال 1920 در ادامه  مکتب دادائیسم در فرانسه پدید آمد.سورئالیسم به دلیل نومیدی انسان از وضعیت دوران بعد از جنگ جهانی و امید به دگردیسی زاده شد. بعد از جنگ جهانی و گسترش مکتب دادائیسم،از بین رفتن رشد فرهنگی و تهدید به مرگی دائمی ،بحران و فجایع در اروپا اتفاق می افتد که منجر به پوچ گرایی میشود . در واقع این مكتب واكنشی انقلابی در برابر پیامدهای جنگ جهانی محسوب می‌شود. (1) سوررئالیسم، در واقع عصیانی است در برابر تمدن غرب؛ چرا كه اعضای این مكتب كسانی بودند كه دوران نوجوانی آنها با جنگ جهانی اول مصادف شده بود. از نظر این افراد، تمدنی كه عامل ایجاد جنگ و ویرانی است: به هیچ وجه قابل اعتماد نبود. به همبن سبب، این نوجوانان با انقلابی فكری و هنری در قالب مكتب سوررئالیسم، اعتراض خود را به این تمدن و جهان صرفا "مادی" نشان دادند.(2) سورئالیسم از دل این پوچ گرایی تولید میشود تا روح برتر خود را نسبت به ماشین مرگ نشان دهد. در حدود سال 1920 میلادی، گروهی از دادائیست‌ها به سرپرستی "آندره برتون" از گروه دادا جدا شدند و مكتبی با نام سوررئالیسم را پایه‌گذاری كردند.

 ادامه ملب راحتما بخوانید

پیشینه سورئالیسم/راه حل برای متن سوررئال/مشخصه های خواب از دیدگاه زیگموند فروید/مشخصات راوی سوررئال/تفاوت سورئالیسم و رئالیسم جادویی و...ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
کتاب داستانی «مایِ ما» نوشته فاطیما فاطری روز یکشنبه ۲۱ آبان در کتابخانه دکتر شریعتی مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، کتاب داستانی «مایِ ما» نوشته فاطیما فاطری در قالب نشست اهل قلم، روز یکشنبه ۲۱ آبان در کتابخانه دکتر شریعتی مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

در این نشست، فریبا حاج دایی و سپیده ابرآویز و فرحناز علیزاده به عنوان منتقد حضور داشته و این کتاب را نقد و بررسی می کنند. 

فاطیما فاطری متولد سال ۵۱ است و رمان «مای ما» از او برنده سومین جشنواره ادبی لیراو شده است.

نشست نقد این کتاب روز یکشنبه ۲۱ آبان از ساعت ۱۶:۳۰ در کتابخانه دکتر شریعتی واقع در خیابان شریعتی، بالاتر از پل سیدخندان، نرسیده به سه راه ضرابخانه، بعد از پمپ بنزین برگزار می شود.

http://www.mehrnews.com/news/4137655/

Image result for ‫کتاب «مایِ ما»‬‎

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
" یار مهربان " عنوان برنامه ای است که به همت کتابخانه شهربانو و با دعوت از نویسندگان کتاب می شود .


به گزارش روابط عمومی مراکز فرهنگی هنری منطقه 8 و فرهنگسرای گلستان ؛ این نشست ادبی با هدف دیدار چهره به چهره با نویسندگان نام آشنا و همچنین  ایجاد فضایی فرهنگی برای علاقمندان به کتابخوانی ، ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و اهمیت آن در ارتقای سطح علمی و عمومی شهروندان و دوستداران کتاب در عصر روز سه شنبه 9 آبان ماه 96  ساعت 16 کتابخانه شهربانو برای علاقمندان به کتاب و کتابخوانی برگزار برگزار می شود.

در برنامه " یار مهربان " ، داستان " جوجو "  از مجموعه کتاب " تاول های دیوار " نوشته مرجان جامی توسط کارشناس برنامه فرحناز علیزاده نویسنده و رمان نویس برای اعضای حاضر درکتابخانه خوانش ومورد نقد و بررسی قرار می گیرد. علاوه بر نقد و خوانش کتاب ، آموزش فنون داستان نویسی ، بحث و تبادل نظر و معرفی تازه های نشراز دیگر بخش های این نشست ادبی است .

علاقمندان به ادبیات می توانندبه نشانی خیابان 16 متری لشگر( خیابان شهید حیدری)، روبروی پارک کوثر، کتابخانه شهربانو مراجعه کنند یا با شماره 77691580 تماس بگیرند.

خوانش داستان جوجو در کتابخانه شهربانو

 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic